0524508800 


   

צמידים לגבר 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. מתנות לגבר
  4. /
  5. צמידים לגבר
Load More

צמידים לגבר עם חריטה


מחפשת מתנה מקורית לגבר שלך? צמיד עור, צמיד זהב לגבר או צמיד כסף עם חריטה אישית כמו צמיד עם שמות על הצמיד, חריטה של תאריך חשוב או כיתוב אישי. בנדין ארט דיזיין תוכלו לבחור ממגוון של צמידים לגבר למתנה מיוחדת לבעל, לאבא, לחבר או לבן הזוג לכל אירוע.

צמידים לגבר מכסף אמיתי או עור בעיצובים מרתקים וייחודיים!

מה חורטים על צמידים לגבר מכסף?


זה סגנון מסוים ומיוחד של תכשיטים, כל התכשיטים עם החריטות הולך מצוין עם צמידים לגבר מכסף. בדרך כלל אם גבר קונה לעצמו את הצמיד ורוצה לחרוט עליו משהו, הוא יחרוט את התאריך שקבוצת הכדורגל האהובה עליו לקחה את גביע העולם או תאריך הלידה של ילדיו. נשים לעמות זאת רומנטיות, ואם הן יקנו צמיד לגבר שלהן, הן ילכו על משפט או אמירה יותר משמעותיים והתאריך יהיה התאריך שבו הן הכירו את הגבר שלהן. זה הכי רחוק עם התאריך, אבל יש כל מיני משפטים, או מילים שיש להן משמעות לזוגות ואפשר לחרוט אותן על הצמידים.

זה מאוד תלוי וקשור לאיך הכרתם. אם זה היה בבנדיקט, אולי זה מה שתחרטי לו על הצמיד. אם זה היה ברכבת, אולי תחרטי לו משהו בסגנון "לא פספסתי את הרכבת" יש לזה משמעות וייחודיות.


נשים יבחרו להזכיר לו את רגע ההיכרות. מילה שהוא אמר, בדיחה. איזה גילוי ששניהם למשל מתים על איזה ספר, למשל על אהבה וחושך וזה מה שהיא תחרוט לו על הצמיד. צמידים לגבר זה הכי באופנה היום. 


בניית אתרים 2all