0524508800 


   

תכשיטים לאמא - שרשראות לאמהות

סינון
מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. תכשיטים לאישה
 3. /
 4. תכשיטים לאמא

מתנות לאמא - תכשיטים לאמהות

מאות שירים נכתבו על האם האוהבת והמגוננת, שסחבה את התינוק, גידלה אותו עד לחתונה, ואף לאחר החתונה תמיד היא שם, שכן האם מהווה את התשתית לחינוך הילדים.

אומרים שהאימא היא המגן של הבית, והאחראית על הטוב שבו, ולכן הילדים ירצו להחזיר לה אהבה, ולפנק במגוון מתנות, במגוון אירועים, יום הולדת, יום נישואין, יום המשפחה או סתם כך.

לאימא אין גיל, כך טוענים רבים, ולכן כל אימא תשמח לקבל מתנה מילדיה לא משנה גילה ולא משנה הגיל שלהם. במאמר זה נדבר על מתנות לאימא, שאפשר להעניק ולשמח את האם, ולהודות לה מעט, על מה שעשתה בעבורנו כל החיים. 

סיבות לתת מתנות לאימא 

כמובן לא חסרות סיבות לתת מתנה לאימא, אך יש מספר אירועים עיקריים שבהן:

 • יום הולדת– יום הולדת, בעיקר יום הולדת עגול, גורמים לילדים להשקיע ולקנות מתנה מיוחדת לאימא, ואפשר כזו שתנציח את יחסה הטוב אל הילדים. 

 • לידה– כאשר נולד ילדים אח או אחות בשעה טובה הם רוכשים מתנה מיוחדת לאימא, כאות הקרה על המתנה שהם קיבלו.

 • יום נישואין– יום נישואין גורם לילדים להשקיע במתנה יותר איכותית, על מנת להנציח את אהבתם.

מה כדאי לרכוש לאימא כמתנה? 

זוהי אכן שאלה קשה, המתנה צריכה להיות גם יפה, איכותית וגם מיוחדת, שכן תכשיט עונה על כללים אלו. כל אישה אוהבת תכשיטים מסוגים שונים, ובוודאי שגם אימא שלכם, כדאי לקנות תכשיט איכותי, העשוי בעבודת יד עם הקדשה אישית. 

סוגים של מתנות לאימא 

 • שרשרת לאימא– שרשרת זו מתאימה במיוחד לאימא חדשה, שילדה בפעם הראשונה. השרשרת הזו מיוחדת, משום שיש בה צורות של אימא ותינוק, העשויה מגוליפנד 45 ס"מ מחיר 245 שקלים. 

 • שרשרת עם הקדשה אישית– השרשרת מתאימה למי שרוצה להשקיע באימא שלו ולהראות לה את אהבתו האישית. השרשרת עשויה מגולפניד K14 איכותי ניתן גם כמובן לחרוט חריטה אישית. מחיר 270 שקלים.

 • שרשרת עלי– שרשרת זו מיוחדת מאד, משום שניתן לחרוט עליה את אותיות שמות הילדים לפי מספר העלים, ולהקדיש אותם לאימא. השרשרת עשויה מגולפינדK 14. מחיר 160 שקלים.

 • שרשרת עם שמות הילדים– אם אתם מחפשים מתנה ממש ייחודית תוכלו לבחור בשרשרת, שעליה חרוטים שמות הילדים. היא עשויה מK14 מחיר 199 שקלים. 


אנו בטוחים כי השרשרת תשמח את האישה ותגרום לה להנאה רבה ולגאווה על היותה אימא לילדים או הפיכתה לאם.


אם חיפשתם מתנות לאמא או תכשיטים לאמא אז הגעתם למקום הנכון.
אצלינו תוכלו לעיצב תכשיט לאמא בעיצוב אישי.

 או למצוא תכשיטים לנשים כמו צמידים עם חריטהטבעות עם חריטהשרשראות חריטה עגילים ועוד..
logo בניית אתרים