0524508800 


   


חיפוש :
טבעות לגבר לא מהוות לחלוטין עניין חדש, טבעות לגברים היו קיימות עוד משחר ההיסטוריה, הגברים בעת העתיקה, הקיסרים של האימפריה היוונית או האימפריה הרומית התגאו בטבעות הזהב שלהם שהיוו כסמל ליוקרה ולמעמד של כבוד.

טבעות עם חריטה -אפשרויות החריטה בתוך טבעת ומחוצה לה מספרת מסר של אהבה יחיד במינו. כזה שנקדיש לאנשים הקרובים ביותר עבורנו, מעוניינים במתנה מושלמת לבן או בת הזוג? טבעת חריטה אישית!

יום הולדתה של רונית מתקרב, יואל בן זוגה יודע מה רונית אוהבת – תכשיט זהב נחמד. אבל מה יקנה לה השנה? בשנה שעברה קנה לה עגילים, לפני שנתיים צמיד, לפני שלוש שרשרת – מה יעשה יואל? יואל היקר, לנו בנדין ארט דיזיין יש רעיון סופר מגניב. שרשראות חריטה לאישה זו דרך מדהימה להפוך כל תכשיט למשהו אישי שלא ישכח אף פעם. אצלנו בנדין ארט דיזיין ישנו מבחר רחב של תכשיטים עם חריטה לגברים ונשים – שרשראות, טבעות וצמידים ועוד.. יואל תבין, תכשיט היא מתנה מפנקת להגיד לה שהיא מיוחדת אבל תכשיט עם חריטה אישית משדרג את המתנה.

יש הרבה מאוד דרכים להראות שאתם אוהבים. אבל אם אתם רוצים להשאיר רושם מושלם, לרגש ולהביא לידי ביטוי את כל ההערכה שלכם לאדם מיוחד בחיים, יש רק דרך אחת אמיתית לעשות את זה. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים לומדים להכיר את עולם החריטות על תכשיטים ומנצלים את האפשרות כדי להעניק מתנות אישיות לאנשים הכי אהובים ומוערכים בחיים.

תכשיטים לגבר האופנתי דמותו של החלוץ הישראלי זה שייבש את ביצות החולה והקים קיבוצים, אינה מיישרת קו היום עם אופנת התכשיטים לגברים. נחשול החלוצים עם בגדי החאקי והטוריות כבר עבר מזמן מהעולם הישראלי והוא שייך להיסטוריה. הגבר הישראלי של היום הוא גבר מטופח, שמסדר גבות, ציפורניים וגם הולך עם תכשיטים.

טבעת עם חריטה- מתנה אישית ומרגשת אין ספק שטבעת עם חריטה זו מתנה מאוד אישית. כלומר- לא תקבל את זה מידידה או מהשכנה. זו טבעת שאפשר לחרוט עליה בתוכה או בחוץ משהו מאוד חשוב, משהו שיזכיר לך משהו.

האהבה לתכשיטים לא פסחה על צמידים, ובימינו ישנם סוגים רבים של צמידים לגברים: צמידים מעור המשדרים גבריות סקסית, צמידים מכסף עם חריטה בעלת משמעות, וצמידי זהב עבים המזכירים את הראפרים המפורסמים של אמריקה.

אין דבר משמח יותר מאשר לקבל במתנה תכשיט חדש ויפהפה עם הקדשה אישית מאדם אהוב. הצמידים לנשים של ארט דיזיין נותנים לכם הזדמנות להעניק מתנה שהיא לא רק יפה אלא גם בעלת עומק.

גברים ישראלים אוהבים את השרשראות שלהם. השרשראות המועדפות על ישראלים הן בד"כ שרשראות כסף או עור פשוטות עליהם תלוי תליון.

טבעות לגבר נהיו פופולריות מאוד בשנים האחרונות. גברים רבים החלו ללבוש טבעות הן לפני החתונה כהצהרת אהבה ומחויבות, והן במעמד החופה כחלק מהתקדמות לעבר טקס שוויוני.

מי לא אוהב מתנות ? כולם אוהבים מתנות, אוהבים לקבל מתנות ואוהבים לקנות מתנות, ובכל חג או יום הולדת או אירוע חשוב אנחנו נוהגים לקנות זה לזה מתנות ,כי אין כמו מתנה אישית מיוחדת בשביל לשמח ולגרום למישהו להיות מאושר.

בכל תקופה בעולם יש לומר, נהגו גברים להתקשט ולענוד תכשיטים. או שהיו אלה צמידים בעיצוב אישי כמו שהיה נהוג אז, או שאלה היו צמידים עם חריטה. הם ידעו מה הם אוהבים ועם זה הם הלכו.

בגלל שגם גברים נוהגים היום לענוד צמידים לגבר, יש זוגות שמזמינים צמידים בעיצוב אישי לו ולה. מזהב או מכסף, אבל אותו דבר. כמו שיש זוגות שמזמינים את טבעות הנישואין שלהם אותו דבר.

תכשיטים היו מאז ומעולם מתנה יוקרתית שנהוג היה להעניק כאות של הערכה רבה מאוד, ואהבה. ואכן תכשיטים הם עד היום מתנה ייחודית לכל מי שמקבל אותה.

קיימים היום לא מעט תכשיטים מיוחדים, אבל איך נדע שהתכשיט שלנו מיוחד באמת? חריטה אישית היא התשובה ובמאמר זה נרחיב על כך.

יש כאלה שמתגעגעים לתכשיטים האלה ולכן הם ילכו על תכשיטים בעיצוב אישי, ישלפו מהאינטרנט תמונה של מלכת אנגליה בגיל 20 ויראו לצורף בדיוק מה שהם רוצים. בהקשר זה חשוב לומר כי לא כל תכשיט שנעשה בעבר, ניתן לעשות אותו היום כך בדיוק. חומרי הגלם השתנו וכך גם השיטות.


צמידים לנשים הם חלק מתיבת התכשיטים של כל אישה. בעבר היה נהוג ללכת עם שעון ובאותה יד שרשרת. היום עם הפלאפונים, צמידים לנשים זה הפריט הכי חם היום בחנויות התכשיטים. הכנסו להמשך קריאה

קיימים לא מעט סוגי צמידים לגברים, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר. כסף או זהב מה הכי כדאי?

מתנות ליום האם עלולות להיות אתגר לבחירה. ובשביל כל האמהות בחיים שלך שאינן אמא שלך, תבחרי מתנות משמעותיות ליום האם, שיוכלו להדגיש את התפקיד המיוחד שלהם ואת אהבת ילדים כלפי אמא. הנה כמה רעיונות מקוריים לכל גיל, טעם ואישיות!

אבא הוא האדם היקר ביותר עבור הבת שלו, לא משנה מה הם אומרים! אז, כמגיעה לו מתנה, תחפש את האחד המיוחד שאתה יודע שהוא יאהב. הנה 7 רעיונות נהדרות בתוכל לבחור!

פתגם מודרני אומר: ''סידור המזוודה שלך הוא כמו לסדר את החיים שלך''. זה קשה אבל זה עדיין אפשרי.

אז מה הן חושבות על הגברים עם עגילים? כמו כל דבר אחר, זה עניין של טעם (או סובלנות). הסקירות מאוד מגוונות, הן מכל הסוגים. הסקירה תלויה בתרבות, בחינוך, ובסביבה כמובן.

תכשיטים - עגילים, שעון, תיק, משקפי שמש, נעליים, מטריה, מזוודה, צעיף

כאשר הכנת הסגנון האישי שלך מתבצע, תשומת הלב היחידה שיש לתת לה היא לפרטים ולתכשיטים. לאט לאט תכשיטי העור הופכים להיות יותר ויותר באופנה, במיוחד אצל גברי. תכישיטי העור נראים אלגנטיים ומאוד מסוגננים.

בניית אתרים 2all